Przystanek: Św. Michała (SWMI42)
Kierunek: Ogrody
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 03 18 32 47 |
6 | 02 16 26 36 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 16 26 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 55 |
19 | 01G 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 50G |
23 | 06G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 56 |
5 | 16 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 50G |
23 | 06G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 50G |
23 | 06G |
MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl