Linie z tego przystanku:
Przystanek: Wiry/Wirowska (WIWIR01)
Kierunek: Komorniki/Jeziorna
Przystanki
- A Strefa
- Górczyn PKM
- Rakoniewicka n/ż
- Przełęcz n/ż
- Górecka
- Jesionowa
- Opolska
- Dębiec PKM
- Cieszyńska n/ż
- Sempołowskiej
- Będzińska n/ż
- Korfantego
- Świerczewo n/ż
- B Strefa
- Luboń/Puszkina n/ż
- Luboń/Os. Lubonianka
- Luboń/Straż Pożarna
- Luboń/Wojska Polskiego
- Luboń/Targowa
- Luboń/Parkowa
- Luboń/Kościół
- Luboń/Ośrodek Kultury n/ż
- Luboń/Podgórna n/ż
- Luboń/Kręta
- Wiry/Nowa n/ż
- Wiry/PKM n/ż
- Wiry/Laskowska n/ż
- Wiry/Kościół
- Wiry/Kościół n/ż
- Wiry/Wirowska n/ż
- Wiry/Brzoskwiniowa n/ż
- Komorniki/Jałowcowa n/ż
- Komorniki/Granica n/ż
- Komorniki/Nowa n/ż
- Komorniki/Centrum
- Komorniki/Jeziorna
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 35 |
6 | 31K |
7 | 33K |
8 | 16 |
9 | 27 |
10 | 12 |
11 | 17 |
12 | 20 |
13 | 21 |
14 | 11 |
15 | 11 56K |
16 | 51K |
17 | 56 |
18 | 44 |
19 | 47 |
20 | 45 |
21 | - |
22 | 22 |
23 | 43 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 35 |
6 | - |
7 | 18 |
8 | - |
9 | 07 |
10 | 12 |
11 | 02 |
12 | 02 |
13 | 02 |
14 | 02 42 |
15 | 42 |
16 | 32 |
17 | 32 |
18 | 12 |
19 | - |
20 | 02 |
21 | 41 |
22 | - |
23 | 27 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 35 |
6 | - |
7 | 17 |
8 | 47 |
9 | - |
10 | - |
11 | 05 |
12 | 42 |
13 | - |
14 | 32 |
15 | - |
16 | 12 |
17 | - |
18 | 02 |
19 | 42 |
20 | - |
21 | 41 |
22 | - |
23 | 27 |
GÓRCZYN PKM - Zgoda - Rakoniewicka - Czechosłowacka - Górecka - Jesionowa - Opolska - Luboń/Żabikowska - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kręta - Wiry/Laskowska - Wiry/Łęczycka - Wiry/Komornicka - Komorniki/Komornicka - Komorniki/Poznańska - Komorniki/Zakładowa - KOMORNIKI JEZIORNA
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów
Operator: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o., tel. 61 810 81 71, http://www.pukkomorniki.pl