Przystanek: Kołobrzeska (KOLO01)
Kierunek: Budziszyńska
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Bużańska
- Przelot n/ż
- Pilotów n/ż
- Tatrzańska n/ż
- Kołobrzeska n/ż
- Smochowice
- Leśnowolska n/ż
- Wichrowa
- B Strefa
- Baranowo/Przemysława n/ż
- Przeźmierowo/Wiadukt
- Przeźmierowo/Leśna
- Przeźmierowo/Kościelna
- Przeźmierowo/Krańcowa
- Przeźmierowo/Cmentarz n/ż
- Przeźmierowo/Kasztanowa n/ż
- Przeźmierowo/Brzozowa
- Wysogotowo/Zbożowa n/ż
- Wysogotowo/Długa
- Wysogotowo/Stolarska n/ż
- Wysogotowo/Piękna n/ż
- Wysogotowo/Warzywna n/ż
- Wysogotowo/Skórzewska n/ż
- A Strefa
- Malwowa
- Malwowa I n/ż
- Nagietkowa n/ż
- Żonkilowa n/ż
- Gerberowa n/ż
- Junikowo n/ż
- Cmentarna n/ż
- Grotkowska n/ż
- Budziszyńska
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 17 52 |
6 | 47 |
7 | 23 |
8 | 18 48 |
9 | - |
10 | 37 |
11 | - |
12 | 28 |
13 | - |
14 | 23B |
15 | 00B 45B |
16 | 25B |
17 | 10 |
18 | 52B |
19 | - |
20 | - |
21 | 40 |
22 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 10 |
7 | - |
8 | 05 |
9 | 57 |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | 57 |
14 | - |
15 | 56 |
16 | - |
17 | - |
18 | 31 |
19 | - |
20 | 03 |
21 | - |
22 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 10 |
7 | - |
8 | 05 |
9 | 57 |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | 57 |
14 | - |
15 | 56 |
16 | - |
17 | - |
18 | 31 |
19 | - |
20 | 03 |
21 | - |
22 | - |
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Przeźmierowo/Rynkowa - Wysogotowo/Wierzbowa - Malwowa - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA
B - Kurs z wjazdem na przystanek: Wysogotowo/Batorowska
Operator: Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o., tel. 61 814 67 92, http://www.tpbus.com.pl