Linie z tego przystanku:
Przystanek: Brzezno/ (BZZNO01)
Kierunek: Kaźmierz/Rynek
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Bużańska
- Przelot n/ż
- Pilotów n/ż
- Tatrzańska n/ż
- Kołobrzeska n/ż
- Smochowice
- Leśnowolska n/ż
- Wichrowa
- B Strefa
- Baranowo/Przemysława n/ż
- Przeźmierowo/Wiadukt
- Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
- Swadzim/Auchan
- Swadzim/Wiadukt n/ż
- Swadzim/Kładka n/ż
- C Strefa
- Sady/Wiadukt
- Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
- Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
- Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
- Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
- Tarnowo Pdg/Centrum
- Tarnowo Pdg/Zielona n/ż
- Tarnowo Pdg/Okrężna n/ż
- Tarnowo Pdg/27 Grudnia n/ż
- Góra/Ciepła n/ż
- Góra/Kręta n/ż
- Góra/Szkolna n/ż
- Góra/Pętla n/ż
- Brzezno/ n/ż
- Kaźmierz/Storczykowa n/ż
- Kaźmierz/Rynek
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 43A |
6 | 49 |
7 | - |
8 | - |
9 | 58A |
10 | - |
11 | 28A |
12 | - |
13 | - |
14 | 47A |
15 | - |
16 | 54A |
17 | - |
18 | 05O |
19 | - |
20 | 45K |
21 | - |
22 | - |
23 | 47 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 03A |
8 | - |
9 | 45A |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 02A |
15 | - |
16 | 11O |
17 | - |
18 | 23O |
19 | - |
20 | 08A |
21 | - |
22 | - |
23 | 08A |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 02 |
8 | - |
9 | 44 |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 01 |
15 | - |
16 | 10K |
17 | - |
18 | 22K |
19 | - |
20 | 07 |
21 | - |
22 | - |
23 | 07 |
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/23 Października - Góra/Poznańska - Góra/Kręta - Góra/Szamotulska - Brzezno/Poznańska - Kaźmierz/Poznańska - Kaźmierz/Rynek - KAŹMIERZ RYNEK
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
L - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna i pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
Operator: Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o., tel. 61 814 67 92, http://www.tpbus.com.pl