Przystanek: Kiekrz PKM (KIDW01)
Kierunek: Kiekrz
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Żeromskiego
- Żeromskiego
- Niestachowska n/ż
- Wojska Polskiego
- Golęcin
- Golęcińska
- Literacka
- Gruchmanowej
- Poszwińskiego
- Żołnierzy Wyklętych
- Kontryma n/ż
- Stary Strzeszyn
- Krajenecka n/ż
- Strzeszynek
- Koszalińska n/ż
- Psarskie n/ż
- Psarskie Przejazd Kolejowy n/ż
- Nad Jeziorem n/ż
- Kiekrz PKM
- Wilków Morskich
- Admiralska n/ż
- Kiekrz
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 13 54 |
6 | - |
7 | 14 49 |
8 | - |
9 | 09 39 |
10 | 09 |
11 | 09 44 |
12 | - |
13 | 14 |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | 05 |
18 | 59 |
19 | 29 |
20 | 29 |
21 | 43R |
22 | - |
23 | 03R |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 35 |
6 | - |
7 | 53 |
8 | - |
9 | - |
10 | 14 |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 30 |
15 | 40 |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | 33 |
20 | 43 |
21 | 53 |
22 | - |
23 | 03 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 53 |
8 | - |
9 | - |
10 | 14 |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 30 |
15 | 40 |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | 33 |
20 | 43 |
21 | 53 |
22 | - |
23 | 03 |
OGRODY - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Poszwińskiego - Koszalińska - Psarskie - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ
R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy
Operator: Zakład Usług Komunikacyjnych ROKBUS Sp. z o.o., tel. 61 102 50 90, http://www.rokbus.com.pl