Przystanek: Uniwersytet Przyrodniczy (UP41)
Kierunek: Piątkowska
Przystanki
- A Strefa
- Dębiec PKM
- Wspólna
- HCP
- Traugutta
- Pamiątkowa
- Kosińskiego
- Rynek Wildecki
- Różana
- Półwiejska
- AWF
- Łąkowa
- Pl. Wiosny Ludów
- Aleje Marcinkowskiego
- 27 Grudnia
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Klin
- Nad Wierzbakiem
- Sołacz
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Bonin
- Św. Leonarda
- Os. Winiary
- Lutycka Szpital
- Piątkowska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 37 52 |
5 | 07 22 36 51 58 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 36 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl