Przystanek: Sołacz (SOLA41)
Kierunek: Piątkowska
Przystanki
- A Strefa
- Dębiec PKM
- Wspólna
- HCP
- Traugutta
- Pamiątkowa
- Kosińskiego
- Rynek Wildecki
- Różana
- Półwiejska
- AWF
- Łąkowa
- Pl. Wiosny Ludów
- Aleje Marcinkowskiego
- 27 Grudnia
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Klin
- Nad Wierzbakiem
- Sołacz
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Bonin
- Św. Leonarda
- Os. Winiary
- Lutycka Szpital
- Piątkowska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 36 49 |
5 | 06 12 26 41 56 |
6 | 11 26 41 |
7 | 06 26 46 |
8 | 06 26 46 |
9 | 06 16 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 |
14 | 06 26 46 |
15 | 06 26 46 |
16 | 06 26 46 |
17 | 06 26 46 |
18 | 06 26 46 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 49 |
5 | 04 23 44 |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 52 |
6 | 17 28 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 58 |
10 | 28 58 |
11 | 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Le cha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl