Przystanek: Pl. Ratajskiego (PLRA41)
Kierunek: Pl. Wielkopolski
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 08 23 38 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 38 53 |
19 | 08 26 46 |
20 | 06 26 46 |
21 | 06 26 46 |
22 | 06 26 46 |
23 | 06 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - PL. WIELKOPOLSKI
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl