Przystanek: Rolna (ROLN42)
Kierunek: Piątkowska
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Szymanowskiego
- Kurpińskiego
- Lechicka Poznań Plaza
- Aleje Solidarności
- Słowiańska
- Most Teatralny
- Rondo Kaponiera
- Dworzec Zachodni
- Park Wilsona
- Rynek Łazarski
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Kolejowa
- Traugutta
- Rolna
- Hetmańska Wiadukt
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Rondo Żegrze
- Rondo Żegrze
- Żegrze I
- Żegrze II
- Żegrze III
- Os. Czecha
- Os. Lecha
- Os. Tysiąclecia
- Łacina
- Polanka
- Kórnicka
- Kórnicka
- Baraniaka
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Katedra
- Małe Garbary
- Pl. Wielkopolski
- Pl. Ratajskiego
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Klin
- Nad Wierzbakiem
- Sołacz
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Bonin
- Św. Leonarda
- Os. Winiary
- Lutycka Szpital
- Piątkowska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 32 50 |
5 | 02 17 32 47 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 17 32 47 |
8 | 02 17 32 47 |
9 | 02 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 47 |
14 | 02 17 32 47 |
15 | 02 17 32 47 |
16 | 02 17 32 47 |
17 | 02 17 32 47 |
18 | 02 17 32 47 |
19 | 04 22 32F 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42M |
23 | 02F 22F |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 43 |
5 | 02 22 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42M |
23 | 02F 22F |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 31 |
11 | 01 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42M |
23 | 02F 22F |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
M - kurs skrócony do przystanku Most Teatralny i dalej zjazd do zajezdni Franowo pr zez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl