Przystanek: Wierzbięcice (WIER41)
Kierunek: Pl. Wielkopolski
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 01 16 31 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 31 46 |
19 | 01 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 26 36 58 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - PL. WIELKOPOLSKI
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl