Przystanek: Os. Piastowskie (OPIA42)
Kierunek: Pl. Wielkopolski
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 52 |
5 | 07 22 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 35 50 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 09 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 27 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29 49 |
23 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - PL. WIELKOPOLSKI
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl