Przystanek: Poznań Główny (POGL74)
Kierunek: Pl. Wielkopolski
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 03 18 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 33 48 |
19 | 03 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 38 |
10 | 08 28 38 |
11 | 00 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - PL. WIELKOPOLSKI
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl