Przystanek: Pamiątkowa (PAMI72)
Kierunek: Błażeja
Przystanki
- A Strefa
- Dębiec PKM
- Wspólna
- HCP
- Traugutta
- Pamiątkowa
- Kosińskiego
- Rynek Wildecki
- Św. Czesława
- Wierzbięcice
- Poznań Główny
- Most Dworcowy
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Kmieca
- Przełajowa
- Wilczak
- Serbska
- Włodarska
- Lechicka/Naramowicka
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Jasna Rola
- Błażeja
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 38 53 |
5 | 07 21 35 50 |
6 | 05 20 35 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 16 26 36 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 44F |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 03 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 44F |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 25 55 |
7 | 25 55 |
8 | 25 55 |
9 | 25 55 |
10 | 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 44F |
23 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl