Przystanek: HCP (HCP42)
Kierunek: Błażeja
Przystanki
- A Strefa
- Dębiec PKM
- Wspólna
- HCP
- Traugutta
- Pamiątkowa
- Kosińskiego
- Rynek Wildecki
- Św. Czesława
- Wierzbięcice
- Poznań Główny
- Most Dworcowy
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Kmieca
- Przełajowa
- Wilczak
- Serbska
- Włodarska
- Lechicka/Naramowicka
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Jasna Rola
- Błażeja
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 50 |
5 | 04 18 32 47 |
6 | 02 17 32 43 53 |
7 | 03 13 23 33 43 53 |
8 | 03 13 23 33 43 53 |
9 | 03 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 13 23 33 43 53 |
14 | 03 13 23 33 43 53 |
15 | 03 13 23 33 43 53 |
16 | 03 13 23 33 43 53 |
17 | 03 13 23 33 43 53 |
18 | 03 13 23 33 43 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 31G 41F |
23 | 01G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 00 20 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 31G 41F |
23 | 01G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 22 52 |
7 | 22 52 |
8 | 22 52 |
9 | 22 52 |
10 | 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 31G 41F |
23 | 01G |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl