Przystanek: Gwarna (GWAR71)
Kierunek: Franowo
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Szymanowskiego
- Kurpińskiego
- Lechicka Poznań Plaza
- Aleje Solidarności
- Słowiańska
- Most Teatralny
- Fredry
- Gwarna
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Polanka
- Łacina
- Os. Tysiąclecia
- Os. Lecha
- Piaśnicka Rynek
- Piaśnicka/Kurlandzka
- Szwedzka
- Szwajcarska
- Franowo
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 07 21 37 52 |
6 | 07 22 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 15 25 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 45 |
19 | 03 22 28 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 28 42 |
23 | 02 21q |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 21 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 28 42 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 28 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 58 |
10 | 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 28 42 |
23 | 02 |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
q - kurs tylko w poniedziałki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl