Przystanek: Polanka (POKA41)
Kierunek: Franowo
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Szymanowskiego
- Kurpińskiego
- Lechicka Poznań Plaza
- Aleje Solidarności
- Słowiańska
- Most Teatralny
- Fredry
- Gwarna
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Polanka
- Łacina
- Os. Tysiąclecia
- Os. Lecha
- Piaśnicka Rynek
- Piaśnicka/Kurlandzka
- Szwedzka
- Szwajcarska
- Franowo
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 17 31 48 |
6 | 03 18 33 46 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 26 36 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 46 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 56 |
19 | 13 32 38 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 38 52 |
23 | 12 31q |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 31 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 38 52 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 38 |
10 | 08 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 38 52 |
23 | 12 |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
q - kurs tylko w poniedziałki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl