Przystanek: Małe Garbary (MAGA01)
Kierunek: Garbary PKM
Przystanki
- B Strefa
- Łęczyca/Dworcowa
- Luboń/Lasek n/ż
- Luboń/Rutkiewicz
- Luboń/Park Siewcy
- Luboń/Ratajskiego
- Luboń/Zespół Szkół
- Luboń/Dębiecka n/ż
- A Strefa
- Os. Dębina
- Azaliowa
- Łozowa
- Malinowa n/ż
- Dolna Wilda n/ż
- Piastowska n/ż
- Dębina n/ż
- Hetmańska Wiadukt
- Droga Dębińska n/ż
- Bielniki n/ż
- AWF
- Most Św. Rocha
- Mostowa
- Wielka
- Małe Garbary
- Garbary PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 01 43 |
6 | 17 47 |
7 | 08 30 42S 52 |
8 | 15 52 |
9 | 21 53 |
10 | 23 53 |
11 | 23 53 |
12 | 21 51 |
13 | 21 51 |
14 | 21 39 |
15 | 02 26 43 |
16 | 09 29 56 |
17 | 26 56 |
18 | 22 50 |
19 | 20 50 |
20 | 30 |
21 | 05 45 |
22 | 45 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 41 |
6 | 25 |
7 | 03 43 |
8 | 23 |
9 | 03 43 |
10 | 24 59 |
11 | 39 |
12 | 14 54 |
13 | 34 |
14 | 14 54 |
15 | 34 |
16 | 14 54 |
17 | 29 |
18 | 08 43 |
19 | 32 |
20 | 07 47 |
21 | 23 |
22 | 03 43 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 41 |
6 | 25 |
7 | 03 43 |
8 | 23 |
9 | 03 43 |
10 | 24 59 |
11 | 39 |
12 | 14 54 |
13 | 34 |
14 | 14 54 |
15 | 34 |
16 | 14 54 |
17 | 29 |
18 | 08 43 |
19 | 32 |
20 | 07 47 |
21 | 24 |
22 | 04 |
23 | - |
ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Piastowska - Droga Dębińska - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
Operator: Przedsiębiorstwo Transportowe Translub Sp. z o.o., tel. 61 813 01 45, http://www.translub.pl