Przystanek: Łęczyca/Dworcowa (LEDWO03)
Kierunek: Garbary PKM
Przystanki
- B Strefa
- Łęczyca/Dworcowa
- Luboń/Lasek n/ż
- Luboń/Rutkiewicz
- Luboń/Park Siewcy
- Luboń/Ratajskiego
- Luboń/Zespół Szkół
- Luboń/Dębiecka n/ż
- A Strefa
- Os. Dębina
- Azaliowa
- Łozowa
- Malinowa n/ż
- Dolna Wilda n/ż
- Piastowska n/ż
- Dębina n/ż
- Hetmańska Wiadukt
- Droga Dębińska n/ż
- Bielniki n/ż
- AWF
- Most Św. Rocha
- Mostowa
- Wielka
- Małe Garbary
- Garbary PKM
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 30 |
5 | 10 40 |
6 | 10 30 50 |
7 | 00S 10 33 |
8 | 10 40 |
9 | 16 46 |
10 | 16 46 |
11 | 16 43 |
12 | 13 43 |
13 | 13 43 |
14 | 00 20 43 |
15 | 00 26 46 |
16 | 13 43 |
17 | 13 43 |
18 | 13 43 |
19 | 13 53 |
20 | 33 |
21 | 13 |
22 | 13 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 11 53 |
6 | 31 |
7 | 11 51 |
8 | 31 |
9 | 11 51 |
10 | 26 |
11 | 06 41 |
12 | 21 |
13 | 01 41 |
14 | 21 |
15 | 01 41 |
16 | 21 56 |
17 | 36 |
18 | 11 |
19 | 00 35 |
20 | 15 53 |
21 | 33 |
22 | 13 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 11 53 |
6 | 31 |
7 | 11 51 |
8 | 31 |
9 | 11 51 |
10 | 26 |
11 | 06 41 |
12 | 21 |
13 | 01 41 |
14 | 21 |
15 | 01 41 |
16 | 21 56 |
17 | 36 |
18 | 11 |
19 | 00 35 |
20 | 15 53 |
21 | 33 |
22 | - |
23 | - |
ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Piastowska - Droga Dębińska - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
Operator: Przedsiębiorstwo Transportowe Translub Sp. z o.o., tel. 61 813 01 45, http://www.translub.pl