Przystanek: Luboń/Lasek (LULAS01)
Kierunek: Garbary PKM
Przystanki
- B Strefa
- Łęczyca/Dworcowa
- Luboń/Lasek n/ż
- Luboń/Rutkiewicz
- Luboń/Park Siewcy
- Luboń/Ratajskiego
- Luboń/Zespół Szkół
- Luboń/Dębiecka n/ż
- A Strefa
- Os. Dębina
- Azaliowa
- Łozowa
- Malinowa n/ż
- Dolna Wilda n/ż
- Piastowska n/ż
- Dębina n/ż
- Hetmańska Wiadukt
- Droga Dębińska n/ż
- Bielniki n/ż
- AWF
- Most Św. Rocha
- Mostowa
- Wielka
- Małe Garbary
- Garbary PKM
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 32 |
5 | 12 42 |
6 | 12 32 52 |
7 | 02S 12 35 |
8 | 12 42 |
9 | 18 48 |
10 | 18 48 |
11 | 18 45 |
12 | 15 45 |
13 | 15 45 |
14 | 02 22 45 |
15 | 02 28 48 |
16 | 15 45 |
17 | 15 45 |
18 | 15 45 |
19 | 15 55 |
20 | 35 |
21 | 15 |
22 | 15 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 13 55 |
6 | 33 |
7 | 13 53 |
8 | 33 |
9 | 13 53 |
10 | 28 |
11 | 08 43 |
12 | 23 |
13 | 03 43 |
14 | 23 |
15 | 03 43 |
16 | 23 58 |
17 | 38 |
18 | 13 |
19 | 02 37 |
20 | 17 55 |
21 | 35 |
22 | 15 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 13 55 |
6 | 33 |
7 | 13 53 |
8 | 33 |
9 | 13 53 |
10 | 28 |
11 | 08 43 |
12 | 23 |
13 | 03 43 |
14 | 23 |
15 | 03 43 |
16 | 23 58 |
17 | 38 |
18 | 13 |
19 | 02 37 |
20 | 17 55 |
21 | 35 |
22 | - |
23 | - |
ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Piastowska - Droga Dębińska - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
Operator: Przedsiębiorstwo Transportowe Translub Sp. z o.o., tel. 61 813 01 45, http://www.translub.pl