Przystanek: Wrocławska (WROC71)
Kierunek: Starołęka PKM
Przystanki
- A Strefa
- Budziszyńska
- Budziszyńska
- Rondo Skubiszewskiego
- Węgorka
- Stadion Miejski
- Drzewieckiego
- Grochowska
- Ostroroga
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Rondo Kaponiera
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Starołęka Mała
- Bystra
- Starołęka PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 16 28 43 58 |
6 | 13 28 39 49 59 |
7 | 09 19 29 39 49 59 |
8 | 09 19 29 39 49 59 |
9 | 09 19 29 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 59 |
14 | 09 19 29 39 49 59 |
15 | 09 19 29 39 49 59 |
16 | 09 19 29 39 49 59 |
17 | 09 19 29 39 49 59 |
18 | 09 19 29 39 49 |
19 | 01 11 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 14 32 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 21 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 14 32 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 17 47 |
7 | 17 47 |
8 | 17 47 |
9 | 17 47 |
10 | 17 39 59 |
11 | 19 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | 00 14 32 |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
p - kursuje tylko w piątki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl