Przystanek: Most Św. Rocha (MORO71)
Kierunek: Starołęka PKM
Przystanki
- A Strefa
- Budziszyńska
- Budziszyńska
- Rondo Skubiszewskiego
- Węgorka
- Stadion Miejski
- Drzewieckiego
- Grochowska
- Ostroroga
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Rondo Kaponiera
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Starołęka Mała
- Bystra
- Starołęka PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 18 30 45 |
6 | 00 15 30 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 21 31 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 41 51 |
19 | 03 13 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 16 34 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 23 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 16 34 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 19 49 |
7 | 19 49 |
8 | 19 49 |
9 | 19 49 |
10 | 19 41 |
11 | 01 21 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 |
23 | 02 16 34 |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
p - kursuje tylko w piątki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl