Przystanek: Drzewieckiego (DRZE42)
Kierunek: Starołęka PKM
Przystanki
- A Strefa
- Budziszyńska
- Budziszyńska
- Rondo Skubiszewskiego
- Węgorka
- Stadion Miejski
- Drzewieckiego
- Grochowska
- Ostroroga
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Rondo Kaponiera
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Starołęka Mała
- Bystra
- Starołęka PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 00 12 25 40 55 |
6 | 10 21 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 43 53 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 58 |
23 | 16 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 05 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 58 |
23 | 16 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 00 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 30 |
10 | 00 22 42 |
11 | 02 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 58 |
23 | 16 |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
p - kursuje tylko w piątki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl