Przystanek: Białczańska (BIAL03)
Kierunek: Stary Strzeszyn
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Białczańska
- Synów Pułku n/ż
- Sucholeska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 00 28 52 |
6 | 22 52 |
7 | 23 54 |
8 | 29 54 |
9 | 27 52 |
10 | 22 55 |
11 | 25 55 |
12 | 27 57 |
13 | 27 54 |
14 | 20 52 |
15 | 22 52 |
16 | 22 52 |
17 | 22 52 |
18 | 19 55 |
19 | 30 |
20 | 00 32 58 |
21 | 28 58 |
22 | 28 58 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 19 49 |
6 | 18 44 |
7 | 14 44 |
8 | 14 44 |
9 | 16S 46S |
10 | 18S 49S |
11 | 19S 49S |
12 | 19S 49S |
13 | 19S 49S |
14 | 19S 49S |
15 | 19S 49S |
16 | 19S 49S |
17 | 19S 49S |
18 | 17S 46S |
19 | 16S 46S |
20 | 16S 46 |
21 | 16 46 |
22 | 21 56 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 18 44 |
7 | 14 44 |
8 | 14 44 |
9 | 16S 46S |
10 | 18S 49S |
11 | 19S 49S |
12 | 19S 49S |
13 | 19S 49S |
14 | 19S 49S |
15 | 19S 49S |
16 | 19S 49S |
17 | 19S 49S |
18 | 17S 46S |
19 | 16S 46S |
20 | 16S 46 |
21 | 16 46 |
22 | 21 56 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl