Przystanek: Strzeszyn PKM (STRS01)
Kierunek: Stary Strzeszyn
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Białczańska
- Synów Pułku n/ż
- Sucholeska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 03 31 55 |
6 | 25 55 |
7 | 26 57 |
8 | 32 57 |
9 | 30 55 |
10 | 25 58 |
11 | 28 58 |
12 | 30 |
13 | 00 30 57 |
14 | 23 55 |
15 | 25 55 |
16 | 25 55 |
17 | 25 55 |
18 | 22 58 |
19 | 33 |
20 | 03 35 |
21 | 01 31 |
22 | 01 31 |
23 | 01 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 22 52 |
6 | 21 47 |
7 | 17 47 |
8 | 17 47 |
9 | 19S 49S |
10 | 21S 52S |
11 | 22S 52S |
12 | 22S 52S |
13 | 22S 52S |
14 | 22S 52S |
15 | 22S 52S |
16 | 22S 52S |
17 | 22S 52S |
18 | 20S 49S |
19 | 19S 49S |
20 | 19S 49 |
21 | 19 49 |
22 | 24 59 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 21 47 |
7 | 17 47 |
8 | 17 47 |
9 | 19S 49S |
10 | 21S 52S |
11 | 22S 52S |
12 | 22S 52S |
13 | 22S 52S |
14 | 22S 52S |
15 | 22S 52S |
16 | 22S 52S |
17 | 22S 52S |
18 | 20S 49S |
19 | 19S 49S |
20 | 19S 49 |
21 | 19 49 |
22 | 24 59 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl