Linie z tego przystanku:
Przystanek: Kurpińskiego (KURP03)
Kierunek: Stary Strzeszyn
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Białczańska
- Synów Pułku n/ż
- Sucholeska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 47 |
5 | 15 38 |
6 | 08 38 |
7 | 08 39 |
8 | 14 39 |
9 | 13 38 |
10 | 08 41 |
11 | 11 41 |
12 | 12 42 |
13 | 12 39 |
14 | 05 36 |
15 | 06 36 |
16 | 06 36 |
17 | 06 36 |
18 | 05 41 |
19 | 16 46 |
20 | 18 45 |
21 | 15 45 |
22 | 15 45 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 06 36 |
6 | 05 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 03S 33S |
10 | 04S 35S |
11 | 05S 35S |
12 | 05S 35S |
13 | 05S 35S |
14 | 05S 35S |
15 | 05S 35S |
16 | 05S 35S |
17 | 05S 35S |
18 | 04S 33S |
19 | 03S 33S |
20 | 03S 33 |
21 | 03 33 |
22 | 08 43 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 03S 33S |
10 | 04S 35S |
11 | 05S 35S |
12 | 05S 35S |
13 | 05S 35S |
14 | 05S 35S |
15 | 05S 35S |
16 | 05S 35S |
17 | 05S 35S |
18 | 04S 33S |
19 | 03S 33S |
20 | 03S 33 |
21 | 03 33 |
22 | 08 43 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl