Przystanek: Pamiątkowa (PAMI71)
Kierunek: Dębiec PKM
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 12 20 27 42 58 |
6 | 13 28 43 54 |
7 | 04 14 24 34 44 54 |
8 | 04 14 24 34 44 54 |
9 | 04 14 24 33 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 54 |
14 | 04 14 24 34 44 54 |
15 | 04 14 24 34 44 54 |
16 | 04 14 24 34 44 54 |
17 | 04 14 24 34 44 54 |
18 | 04 14 24 34 44 54 |
19 | 04 12C 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 11 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 50 |
11 | 20 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
C - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl