Przystanek: Traugutta (TRAU41)
Kierunek: Dębiec PKM
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 43 59 |
5 | 14 22 29 44 |
6 | 00 15 30 38 45 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 16 26 35 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 38 45 56 |
14 | 06 16 26 36 46 50 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 56 |
19 | 06 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 59 |
5 | 13 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 22 52 |
7 | 22 52 |
8 | 22 52 |
9 | 22 52 |
10 | 22 52 |
11 | 15 22 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | 03 |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
C - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl