Przystanek: Most Teatralny (MT71)
Kierunek: Dębiec PKM
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 54 |
5 | 09 24 39 54 |
6 | 09 24 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 55 |
9 | 05 14 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 45 53C |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 53S |
23 | 10G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 03 23 42 |
6 | 02 22 42 |
7 | 02 22 42 |
8 | 02 22 42 |
9 | 02 22 42 |
10 | 02 22 42 |
11 | 02 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 53S |
23 | 10G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 31 |
7 | 01 31 |
8 | 01 31 |
9 | 01 31 |
10 | 01 31 |
11 | 01 22 42 |
12 | 02 22 42 |
13 | 02 22 42 |
14 | 02 22 42 |
15 | 02 22 42 |
16 | 02 22 42 |
17 | 02 22 42 |
18 | 02 22 42 |
19 | 02 22 42 |
20 | 02 22 42 |
21 | 02 22 42 |
22 | 02 22 42 53S |
23 | 10G |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
C - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Poznań Główny, D worzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: AWF, Rondo Rataje , Rondo Starołęka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl