Przystanek: Pl. Wielkopolski (PLWI42)
Kierunek: Połabska
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Żeromskiego
- Bukowska
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Most Dworcowy
- Dworzec Zachodni
- Park Wilsona
- Rynek Łazarski
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Kolejowa
- Traugutta
- Rolna
- Hetmańska Wiadukt
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Os. Rzeczypospolitej
- Os. Piastowskie
- Wioślarska
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Kórnicka
- Kórnicka
- Baraniaka
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Katedra
- Małe Garbary
- Pl. Wielkopolski
- Pl. Ratajskiego
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Murawa
- Os. Pod Lipami
- Rondo Solidarności
- Połabska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 27 40 48 |
5 | 04 19 33 43 48 |
6 | 03 13 18 26 33 41 48 59 |
7 | 10 20 30 40 50 |
8 | 00 10 20 30 40 50 |
9 | 00 10 20 32 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 59 |
14 | 10 20 30 40 50 55 |
15 | 00 10 20 30 40 50 |
16 | 00 10 20 30 40 50 |
17 | 00 10 20 30 40 50 |
18 | 00 10 20 30 40 50 |
19 | 00 10 20 38 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 37 56 |
5 | 05 18 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 34 57 |
6 | 09 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 09 39 |
10 | 09 35 55 |
11 | 16 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | - |
OGRODY - Przybyszewskiego - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Głogowska - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni, Traugutta , Rondo Starołęka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Bałt yk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Z achodni, Traugutta, Rondo Starołęka
Z - kurs skrócony do pętli: Zawady
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl