Przystanek: Most Dworcowy (MODW71)
Kierunek: Połabska
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Żeromskiego
- Bukowska
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Most Dworcowy
- Dworzec Zachodni
- Park Wilsona
- Rynek Łazarski
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Kolejowa
- Traugutta
- Rolna
- Hetmańska Wiadukt
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Os. Rzeczypospolitej
- Os. Piastowskie
- Wioślarska
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Kórnicka
- Kórnicka
- Baraniaka
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Katedra
- Małe Garbary
- Pl. Wielkopolski
- Pl. Ratajskiego
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Murawa
- Os. Pod Lipami
- Rondo Solidarności
- Połabska
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 01 15 28 43 58 |
6 | 13 24 35 45 55 |
7 | 05 15 25 35 45 55 |
8 | 05 15 25 35 45 57 |
9 | 03F 13 28 32G 43 58 |
10 | 02G 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 24 35 45 55 |
14 | 05 15 25 35 45 55 |
15 | 05 15 25 35 45 55 |
16 | 05 15 25 35 45 55 |
17 | 05 15 25 35 45 55 |
18 | 05 15 25 35 45 50G |
19 | 04 09F 23 29S 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43S 53S |
23 | 11S |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 05 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43S 53S |
23 | 11S |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 07 37 |
7 | 07 37 |
8 | 07 37 |
9 | 07 37 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43S 53S |
23 | 11S |
OGRODY - Przybyszewskiego - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Głogowska - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni, Traugutta , Rondo Starołęka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Bałt yk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Z achodni, Traugutta, Rondo Starołęka
Z - kurs skrócony do pętli: Zawady
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl