Przystanek: Wioślarska (WIOS72)
Kierunek: Połabska
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Żeromskiego
- Bukowska
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Most Dworcowy
- Dworzec Zachodni
- Park Wilsona
- Rynek Łazarski
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Kolejowa
- Traugutta
- Rolna
- Hetmańska Wiadukt
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Os. Rzeczypospolitej
- Os. Piastowskie
- Wioślarska
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Kórnicka
- Kórnicka
- Baraniaka
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Katedra
- Małe Garbary
- Pl. Wielkopolski
- Pl. Ratajskiego
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Murawa
- Os. Pod Lipami
- Rondo Solidarności
- Połabska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 15 36 39Z 52 |
5 | 07 20 34 49 |
6 | 04 12 19 34 45 56 |
7 | 06 16 26 36 46 56 |
8 | 06 16 26 36 46 56 |
9 | 06 18 24F 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 45 56 |
14 | 06 16 26 36 46 56 |
15 | 06 16 26 36 46 56 |
16 | 06 16 26 36 46 56 |
17 | 06 16 26 36 46 56 |
18 | 06 16 26 36 46 56 |
19 | 06 24 29F 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 39Z 53 |
5 | 06 24 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 56 |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 22 42 |
11 | 02 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 |
23 | - |
OGRODY - Przybyszewskiego - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Głogowska - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni, Traugutta , Rondo Starołęka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Bałt yk, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Z achodni, Traugutta, Rondo Starołęka
Z - kurs skrócony do pętli: Zawady
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl